SZKOLENIA

W ramach firmy Consumer Insight Consulting oferujemy Państwu profesjonalne i jedyne w swoim rodzaju szkolenia i warsztaty związane z badaniem i wprowadzaniem produktu na rynek.

Nasze szkolenia mają za zadanie podniesienie świadomości na temat dostępnych na rynku badań produktowych, przybliżenia ich korzyści i możliwości zastosowania na poszczególnych etapach opracowywania nowego produktu, jak i ulepszania już istniejącego.

  • Gwarantujemy szybkie przygotowanie oferty (rozumiemy, że czas to pieniądz).
  • Przed każdym szkoleniem proponujemy Państwu konsultacje z ekspertem, podczas których będziemy mieli okazję poznać Państwa preferencje, oczekiwania oraz cele.
  • Na życzenie Klienta podpisujemy klauzulę poufności.
  • Szkolenia organizujemy zarówno w siedzibie Klienta, jak i wynajętych salach.
Budujemy relacje, słuchamy potrzeb naszych Klientów

Wierzymy, że tylko otwarta komunikacja i jasno sprecyzowane cele dają zamierzone rezultaty. Wiemy, że zrozumienie potrzeb Klienta jest kluczem do efektywnej realizacji projektu, dlatego też na bieżąco uwzględniamy uwagi, sugestie i potrzeby naszych Klientów, aby jak najlepiej dopasować szkolenia pod ich indywidualne potrzeby.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie

W zależności od tematu, celu szkolenia lub warsztatów oraz grupy docelowej dobieramy taką formę i metody szkolenia, które pozwolą na jego skuteczną realizację oraz osiągnięcie zamierzonych efektów. Podczas szkolenia wykorzystujemy zróżnicowane metody nauczania tj.: testy, ćwiczenia, business case study, dyskusje, analizę rzeczywistych przykładów, treningi behawioralne.

Oferujemy Państwu realizację projektów szkoleniowych w obszarach:

  • Badania produktu z zakresu Consumer Insight (badania sensoryczne, konsumenckie, neuromarketingowe)
  • Analiza sensoryczna i testy sensoryczne
  • Tematyka związana z innowacyjnym procesem badawczym produktu i opracowywaniem nowych produktów

Zapraszamy!

SZYBKI KONTAKT

Adres:

Consumer Insight Consulting
ul. Koperkowa 66
62-064 Plewiska /k. Poznania

Telefon:

+48 731 709 777