Firma Consumer Insight Consulting oferuje projektowanie kompleksowych badań w ramach produktu (badań konsumenckich i sensorycznych) pod indywidualne wymagania Klienta na każdym etapie projektu – od szukania pomysłu na nowy produkt, aż do momentu wycofania produktu z rynku dla różnych inicjatyw w biznesie.

Nasze usługi skierowane są dla producentów z branży spożywczej, jak również kosmetycznej, chemicznej, tytoniowej, spirytusowej i pozostałych branży.

Celem firmy Consumer Insight Consulting jest wspieranie działalności Klienta przez doradzenie najlepszych, optymalnych, innowacyjnych badań produktowych dostępnych na rynku zgodnie z najnowszymi trendami na świecie, jak i zapewnienie profesjonalnych szkoleń w tym zakresie.

Wierzymy, że profesjonalnie dobrane i poprowadzone badania przełożą się w przyszłości na bardzo dobrze dopasowane do potrzeb konsumenta produkty, które będę dla nich satysfakcjonujące i skłonią ich do ponawiania zakupu.

Posiadamy umiejętność zrozumienia, oceny projektu i zarządzania nim zarówno od strony badawczej jak i biznesowej. Ze względu na swoje doświadczenie dysponujemy wiedzą na temat szerokiej gamy badań (badania sensoryczne, badania konsumenckie jakościowe & ilościowe dedykowane poszczególnym celom biznesowym, zgodne z oczekiwaniami działów R&D, marketingu, zapewnienia jakości, sensoryki, a także na potrzeby zarządu).

Potrafimy przełożyć wyniki badań konsumenckich na jasne rekomendacje (szybkie, a zarazem konkretne wskazówki) napisane zrozumiałym językiem technicznym, którym posługują się działy R&D, szczególnie deweloperzy i Projekt Liderzy.

SZYBKI KONTAKT

Adres:

Consumer Insight Consulting
ul. Koperkowa 66
62-064 Plewiska /k. Poznania

Telefon:

+48 731 709 777