CONSUMER INSIGHT CONSULTING – 6 LAT MINĘŁO

Szanowni Państwo,

Consumer Insight Consulting – 6 lat minęło jak jeden dzień. Przez ten czas nasza firma miała okazję przeprowadzić szkolenia i warsztaty z zakresu analizy sensorycznej, zarówno w Polsce jak i za granicą w Holandii i Niemczech. Gościliśmy zarówno w działach R&D, marketingu, dziale jakości jak i wśród pracowników produkcyjnych. Naszą wiedzą dzieliliśmy się zarówno na szkoleniach zamkniętych, jak i otwartych. Przez ten czas wiele się nauczyliśmy, rozwinęliśmy i ciągle mamy nadzieję, że mimo ciężkich czasów jakie obecnie nastały na całym świecie związanych z pandemią COVID-19, będziemy dalej służyć Państwu swoją wiedzą, wsparciem i zaangażowaniem. To dla Państwa staramy się poszerzać naszą ofertą i zmieniać: https://consumer-insight.pl/

Mamy również ogromną nadzieję, że czas który spędzili Państwo z nami, zaowocował nowym spojrzeniem na pewne aspekty związane z analizą sensoryczną żywności  i przydatną wiedzę, którą można w praktyczny sposób wykorzystać w pracy.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy nam zaufali przez te ostatnie 6 lat i słowa uznania, które otrzymaliśmy: https://consumer-insight.pl/referencje/ Dziękujemy szczególnie Wszystkim Naszym Klientom, którzy wrócili do nas po kolejne szkolenia :-) . To daje ogromną satysfakcję i motywację do dalszej pracy.

Czekamy na Państwa na kolejnych szkoleniach, stacjonarnych (obecnie do 4 osób) lub online.

A w między czasie życzmy sobie Wszyscy przede wszystkim dużo, dużo zdrowia :-)