Consumer Insight Consulting w Atenach

6 lipca 2021 r. w Keratsini koło Aten odbyły się warsztaty sensoryczne dla firmy Loulis Mills S.A. Agata Markiewicz miała ogromną przyjemność poznać i pracować z fantastycznym Zespołem (na zdjęciu). Uczestnikami warsztatów byli pracownicy działów marketingu, badań i rozwoju, wsparcia technicznego i sprzedaży, a także kadra zarządzająca firmą. Zespół jest ekspertem w dziedzinie piekarnictwa, a firma Loulis Mills S.A. zajmuje 1 miejsce w greckim przemyśle mącznym pod względem przemiału, sprzedaży i technologii. Celem firmy Loulis Mills S.A. jest dostarczanie innowacyjnych i konkurencyjnych produktów oraz surowców.

Agata miała okazję podzielić się z uczestnikami swoją wiedzą na temat podstaw analizy sensorycznej.

Główne cele „Warsztatów sensorycznych” to:

1) zapoznanie uczestników z tematem analizy sensorycznej i jej podstawowymi pojęciami,

2) zapoznanie z prawidłowymi zasadami przeprowadzania oceny organoleptycznej w teorii i praktyce,

3) zweryfikowanie indywidualnej wrażliwości sensorycznej poszczególnych uczestników zakończonych oceną.

Ze względu na czas pandemii COVID-19 zarówno samo podróżowanie, jak i zorganizowanie wszystkiego było nie lada wyzwaniem. Do końca nie było wiadomo, czy pandemia i związane z nią różne restrykcje, często trudne do przewidzenia i nagłe, pozwolą na przeprowadzenie szkolenia. Podczas szkolenia dołożono wszelkich starań i wdrożono wszystkie możliwe zalecenia mające chronić przed wirusem COVID-19.

Firma Consumer Insight Consulting z dumą może ogłosić, że zorganizowała szkolenie w Grecji, w czwartym kraju po Polsce, Niemczech i Holandii.

Czy warto uczestniczyć w warsztatach sensorycznych?

Poniżej rekomendacja jednego z uczestników (w oryginale):

Christos Diamantakos, starszy menedżer ds. marketingu – B2B w firmie Loulis Mills S.A.

„It was a great pleasure to work with Agata and be able to attend her workshop. A “must do” training for food professionals who want to achieve the best possible outcomes for NPDs and EPDs. Agata has a great experience which is transferred via useful examples and cases. Highly recommended 👌👍”

Jeśli chcieliby Państwo również u siebie w firmie zorganizować podobne warsztaty sensoryczne, zapraszamy do kontaktu.

Informacje z LinkedIn:

Consumer Insight Consulting with Loulis Mills Team