Już na jesieni serdecznie zapraszamy na nasze nowe szkolenie „ MARKETING SENSORYCZNY”, które będzie organizowane w Poznaniu, Warszawie, a także Berlinie.

Celem szkolenia jest zaznajomienie uczestników z tematyką i podstawowymi pojęciami związanymi z marketingiem sensorycznym, a także jego zastosowaniem w dzisiejszym świecie.

W dzisiejszych czasach zmysły pełnią ogromną rolę przy wyborze produktów. Nie ma znaczenia, czy mówimy o papierowych ręcznikach kuchennych, czekoladkach, winie, zabawkach, czy luksusowym samochodzie. Wszędzie tam przy ich zakupie w dużej mierze kierujemy się naszymi zmysłami i to one podpowiadają nam najlepsze dla nas rozwiązania, szczególnie, gdy różnice między produktami są czasami bardzo subtelne.
W dzisiejszych czasach niezwykle ważne jest, by marka umiała tworzyć wokół siebie cały ekosystem wizualny wykorzystując odpowiednio potęgę zmysłów. Dzięki temu ma ona szansę na pozostanie na stałe w umyśle Klienta, a to już ogromny sukces. Klient, który pozytywnie zapamięta daną markę, w przyszłości jest skłonny wybrać inne produkty przez nią oferowane, a przede wszystkim jest skłonny polecić ją dalej: swojej rodzinie, znajomym. A taka opinia zawsze jest na wagę złota.
Jesteśmy obdarzeni pięcioma zmysłami, którymi chłoniemy bodźce z otaczającego nas świata – zmysłem wzroku, słuchu, węchu, dotyku oraz smaku. Wszystkie te zmysły są niezwykle ważne w budowie właściwej percepcji marki, produktu lub usługi. Coraz więcej producentów zdaje sobie sprawę z potęgi jaką niesie ze sobą właśnie umiejętne skorzystanie z marketingu sensorycznego.

A czy Ty wiesz czym jest marketing sensoryczny? Czy Twoja firma korzysta z potęgi zmysłów? Czy wiesz jak robią to najlepsi?

Jeżeli również Ty chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat zagadnień związanych z marketingiem sensorycznym w praktyczny i zrozumiały sposób, to właśnie to szkolenie będzie idealne dla Ciebie.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Marketing Sensoryczny

Rejestracja: Regulamin & Formularz Zgłoszeniowy do pobrania